Úvod

Výber spotrebného materiálu pre termo a termotransferové tlačiarne - farbiacich pások, samolepiacich etikiet a ďalších potláčaných médií - sa odvíja od požiadaviek špecifickej aplikácie. Zároveň by mal korešpondovať s technickými parametrami zvolenej tlačiarne. Tlačová hlava v tlačiarni je veľmi citlivá na nesprávne zaobchádzanie. Je taktiež jednou z najdrahších súčastí tlačiarne a môže predstavovať 30 % až 50 % z celkovej ceny. Predĺženie životnosti tlačovej hlavy a samozrejme aj dosiahnutie vysokej kvality tlače sú teda dôvodom, prečo sa zamýšľame nad tým, aký spotrebný materiál vložíme do tlačiarne.

  • Kvalita - spotrebný materiál je ponúkaný s ohľadom na aplikáciu, pre ktorú je určený a tlačiareň, v ktorej ho budete potláčať. Kombinácie materiálov sú starostlivo testované, aby sa dosiahla čo najvyššia kvalita potlače a čo najnižšie opotrebenie tlačovej hlavy tlačiarne. Používaním nami odporúčaného spotrebného materiálu si môžete byť istí spoľahlivým výkonom tlačiarne a eliminovaním problémov pri tlači či snímaní čiarových kódov.
  • Široký sortiment - ponuka pokrýva všetky štandardné i špeciálne druhy spotrebného materiálu. Papier alebo syntetický materiál, na priamu termotlač či termotransferovú tlač, samolepiace aj nelepiace materiály. Taktiež vám vieme dodať etikety aj do tých najnáročnejších podmienok z hľadiska lepivosti a odolnosti voči extrémnym teplotám či chemikáliám.
  • Pohodlie pri výbere a nákupe - spoločnosť  KODYS SLOVENSKO® môže reagovať na všetky požiadavky ohľadom spotrebného materiálu, a tým redukovať potrebu nákupu z rozličných zdrojov. Okrem etikiet, ktoré držíme bežne skladom, vám vieme na mieru ponúknuť etikety do akejkoľvek aplikácie za krátke časové obdobie. V našej ponuke nájdete široký sortiment termotransferových pások do rôznych typov tlačiarní od najmenších do stolových tlačiarní až po veľké pásky určené do priemyselných typov tlačiarní.
  • Poradenstvo a technická podpora - pri výbere správnej kombinácie spotrebného materiálu ponúkame odborné poradenstvo, vzorky materiálov, či otestovanie v konkrétnych aplikačných podmienkach. Pre dosiahnutie neustálej najvyššej kvality tlače odporúčame tiež využiť zvýhodnené servisné zmluvy a profylaktické prehliadky tlačiarní.

← Späť ↑ Hore

 

Kontaktný formulár